Pracownik Działu Graficznego / Grafik

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik działu graficznego/Grafik (m/k)

Numer ref. GRAF/WLO/0817

• Stary Brześć k/Włocławka

Obowiązki:
- przygotowanie plików graficznych do produkcji na różne maszyny poligraficzne,
- dbałość o wysoki standard i jakość wykonanych plików,
- obsługa drukarek wielkoformatowych oraz ploterów i laminatorów,
- staranne nakładanie i aplikacja druków i folii,
- współpraca z innymi pracownikami działu w celu terminowej realizacji zleceń dla klientów zewnętrznych firmy.

Wymagania:
- praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu plików graficznych na maszyny drukarskie - min. rok,
- znajomość programu Adobe Illustrator umożliwiająca wykonywanie codziennych działań,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem,
- umiejętność planowania pracy swojej oraz organizacja zadań zgodnie z priorytetami.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy na pełen etat,
- pracę w międzynarodowej firmie, która intensywnie się rozwija,
- solidne wdrożenie na stanowisko pracy i wsparcie doświadczonych kolegów z firmy w późniejszym okresie,
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w różnych projektach największych marek w Europie,
- wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii uznaniowej (po okresie próbnym),
- pracę stacjonarną, na miejscu w zakładzie od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 - 15.00,

Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.

Data dodania: 02/08/2017