Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim dla Pana Huberta

Kontakt

Nasz podopieczny:
Osoba do opieki: Pan Hubert
 Stan podopiecznego: udar, Parkinson, nadciśnienie, niewydolność serca. Pan porusza się przy chodziku, potrzebuje pomocy by wstać.
Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.

Wymagania:

oczekujemy dobrej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto, pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki/Kandydata.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6240 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 24/03/2018