KIEROWCA C+E

Cena: 8700.00 zł Włocławek

Kontakt

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca C+E – Niemcy- Schwalmstadt - system 3/1

Miejsce pracy: Schwalmstadt

OFERUJEMY:
· wynagrodzenie 2100 Euro brutto
. 24 Euro diety ( rownież w weekend )
. system pracy 3/1
. 10 dni urlopu
· umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
. terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne
(pomoc w załatwieniu formalności)

· nowoczesną flotę
· przestrzeganie czasu pracy kierowców
· podjęcie pracy od zaraz

WYMAGANIA:
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź języka angielskiego
· mile widziane minimum roczne doświadczenie w transporcie
· prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
· jazda autem typu naczepa /chłodnia
. rozładunek i załadunek towarów
· trasy dalekobieżne na terenie Niemiec

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!
Jesteśmy dostępni pod numerem +48 664-298-080
Prosimy o przesłanie cv na adres : wm@koch-unternehmensberatung.eu

Data dodania: 24/01/2018